Mieszkanie 2 pokojowe z parkingiem w cenie

Mieszkanie na sprzedaż
480 540 PLN, Pow. 40,79 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40,79 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bielsko-Biała , Sarni Stok
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
456724
Cena za m2:
11780.83 PLN
Mam przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny w promocyjnej cenie, w pakiecie z dwoma miejscami postojowymi oraz systemem Smart Home Premium, w nowopowstającej inwestycji „Trzy Lipki”, która została zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki. Okolica zachwyca widokiem na górskie pasma Beskidu Małego, Beskidu Śląskiego, a nawet Tatr.

Inwestycja położona jest w świetnym punkcie komunikacyjnym, w rejonie Sarniego Stoku, jednocześnie blisko drogi wylotowej z miasta, jak i centrum Bielska-Białej. W ramach projektu powstanie łącznie 279 lokali mieszkalnych w czterech 3-piętrowych budynkach wraz z ponad 400 miejscami postojowymi oraz strefą rekreacyjną.

Lokal mieszkalny na ostatnim piętrze o powierzchni 40,79 m² 
- przedpokój 3,31 m²
- salon z aneksem kuchennym 19,88 m²
- łazienka 4,90 m²
- sypialnia 12,70 m²
- balkon 3,75 m²

Udogodnienia osiedla:
• System HMS w budynkach pozwala korzystać w mieszkaniach z urządzeń inteligentnego domu i sterować oświetleniem, elektrycznością, ogrzewaniem oraz zaworami wody przy pomocy funkcji hotelowej lub aplikacji mobilnej.
• Mieszkańcy mają zagwarantowany stały dopływ czystego powietrza do wnętrza mieszkania dzięki filtrom antysmogowym zamontowanym w nawiewnikach okiennych. Poza zanieczyszczeniami filtry eliminują alergeny czy nawet owady.
• Wszystkie mieszkania posiadają balkony bądź tarasy.
• Na terenie osiedla przewidziano również stację ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla użytkowników niskoemisyjnych środków transportu.
• W odległości 2 km działają aż trzy żłobki zarówno miejskie, jak i niepubliczne.
• Do 2 km drogi (4 min autem) funkcjonują trzy przedszkola.
• W zasięgu 2 km znajdują się trzy szkoły podstawowe.
• Najbliższe licea ogólnokształcące są także w odległości 2 km.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zapraszamy do kontaktu.

Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo transakcji, doradzamy, pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności z zakupem nieruchomości. Skontaktujemy Państwa z ekspertem finansowym, który pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail