Piękne m3 w centrum, pierwsze piętro z balkonem

Mieszkanie na sprzedaż
496198.50 PLN, Pow. 63,21 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63,21 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bielsko-Biała , Akademii Umiejętności
Rok budowy:
2023
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
271482
Cena za m2:
7 850 PLN
Przedmiotem oferty jest mieszkanie z balkonem znajdujące się na pierwszym pietrze kameralnego budynku.

Inwestycja
„AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI 5” jest nowym przedsięwzięciem deweloperskim w bliskiej odległości od centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy. Priorytetem tej wyjątkowej inwestycji jest kameralna zabudowa mieszkaniowa, gwarantująca poczucie wyjątkowości i bezpieczeństwa.

W budynku jest 15 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 44 m2 do 66 m2. Do większości mieszkań będzie przylegał duży balkon a właściciele mieszkań na parterze będą mogli cieszyć się dużymi ogrodami o powierzchni do 108 m2 oraz tarasami. Przemieszczanie się pomiędzy piętrami, w tym także podziemnym, ułatwi nowoczesne cichobieżna winda. Dla zmotoryzowanych zostało zaprojektowanych 18 miejsc postojowych w garażu podziemnym z podgrzewanym wjazdem. Na uwagę zasługuje również elegancka klatka schodowa zaprojektowana z troską o funkcjonalność i estetykę.
Miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne 32 tyś.

Inwestorem jest Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. działającym na rynku od ponad 70 lat. Oferuje różnorodne usługi z zakresu budownictwa, robót budowlano-instalacyjnych. Na swoim koncie posiada ponad 500 wykonanych realizacji, m.in.: hotelowych, handlowych, sportowych, edukacyjnych, mieszkaniowych oraz przemysłowych.
Nieprawidłowy adres E-mail