Przestronny apartament w centrum miasta

Mieszkanie na sprzedaż
851 730 PLN, Pow. 97,90 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
97,90 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bielsko-Biała , Browarna
Piętro:
2 na 5
Numer oferty:
523631
Cena za m2:
8 700 PLN
Oferujemy na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 97,90m2. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym pierwszym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech osobnych sypialni, przedpokoju, WC oraz łazienki. Dodatkowo do apartamentu przynależy balkon.

Apartamenty spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, Budynek zlokalizowany jest na gruntach poprzemysłowych "starego browaru" i został zaprojektowany przez "Wiewióra & Golczyk Architekci" w taki sposób by naturalnie nawiązywał do industrialnej przeszłości terenu.

Połączenie wysokiej jakości, dobrze starzejących się materiałów, cegły, metalu i dużych przeszkleń wpisuje się w obecne trendy a forma i bryła budynku zapewnią ponadczasowy wygląd. W budynku znajdzie się 37 mieszkań o powierzchniach od 42,7m2 do 119,1m2. Sposób w jaki zostały zaprojektowane daje możliwość łączenia ich powierzchni i tworzenia prawdziwych i dużych apartamentów.

Z myślą o naszych klientach przygotowany został też pakiet zawierający: indywidualny projekt wnętrza i możliwość wykończenia pod klucz każdego z mieszkań dostępnego w inwestycji.

Apartamentowiec to unikatowy budynek mieszkalny - jedyny taki w Bielsku Białej - ze specjalnie zaprojektowaną przestrzenią sportu i relaksu dla jego mieszkańców (sauny, siłownia) jak i przestrzenią biznesowo-integracyjną w skład w której wchodzi sala spotkań z aneksem kuchennym. W celu zapewnienia odpowiedniego komfortu mieszkańców w lobby budynku zaprojektowano przestrzeń dla Concierge którego funkcja nie ograniczy się tylko do dozoru budynku, ale również wyręczy mieszkańców z pewnych obowiązków - odbierze pocztę, zamówi taksówkę, zarezerwuje stolik w restauracji czy bilet do kina lub teatru.

Budynek wraz przylegającym terenem to przestrzeń w pełni bezpieczna, zamknięta, z bramą wjazdową. Dodatkowo obiekt zostanie wyposażony w najnowocześniejszy system monitoringu.
Ogromnym atutem Inwestycji jest też lokalizacja - centrum miasta - Górne Przedmieście - bliskość sklepów, restauracji, aptek, przychodni, szpitali, komunikacji miejskiej, powoduje że mieszkańcy będą mieć wszystko w "zasięgu ręki", a doskonałe skomunikowanie adresu pozwala na bardzo szybkie wydostanie się z miasta w wielu kierunkach (Cieszyn 25 min, Katowice 50 min, Żywiec 20 min, Zwardoń 50 min, Szczyrk 20 min)

Słowem podsumowania - jest to jedyna w swoim rodzaju inwestycja w Bielsku Białej i całym na Podbeskidziu która została "uszyta" na miarę, dla najbardziej wymagających osób, które cenią sobie ponad czasową architekturę, bezpieczeństwo, komfort życia. Szukasz takiego miejsca dla siebie? Chcesz zainwestować środki w prestiżową nieruchomość? Zadzwoń !
Nieprawidłowy adres E-mail